מאיר ואזנה

בעזרת השם יתברך, נפלה בחלקי הזכות להיות ממקימי חברת יפתח – החברה לפיתוח קרית גת ובשנת 2019 להיכנס לתפקידי כמנכ”ל החברה הראשון – לאחר אישור משרד הפנים.

החברה הוקמה במטרה להכיל את גידולה, פיתוחה ושגשוגה המטאורי של העיר בעשור הקרוב עד כדי עליית מספר תושביה מ- 60,000 לכ- 300,000 תושבים.

מטרות העל של החברה הם להקים מנגנוני תכנון, ניהול וביצוע לפרויקטים ששוויים מוערך במיליארדי שקלים ולצלוח את המשימה בזמן הקצר ביותר ובאופן היעיל ביותר לטובת חוסנה הכלכלי וההתפתחות של העיר, מעיר בינונית לעיר מטרופולין אשר תעניק את שרותיה לאזור כולו.

לא בכדי הנהלת העיר והעומד בראשה העבירו לטיפול החברה שתי מנהלות חשובות אשר משולבות זו בזו, ‘מנהלת הסכמי גג-כרמי גת’ ו’המנהלת להתחדשות עירונית’, מתוך ראייה שלצד הפיתוח והשגשוג ימה וקדמה צפונה ונגבה של השכונות החדשות ,החברה תפעל להתחדשות העירונית פנימה באמצעות פיתוח השכונות הוותיקות ליווי, תכנון, ביצוע של פרויקטים תמ”א 38 ופינוי בינוי, הקמת מבני ציבור / תרבות ומבני חינוך בעיר הוותיקה, לבל ייווצרו פערים בין השכונות החדשות לאלו הוותיקות.

כמו”כ, עם המבנה הארגוני המצומצם של החברה, יפתח עובדת על הקמת מנגנונים כלכליים אשר יהוו מקור הכנסה לעירייה לטובת תושבי העיר במגוון רחב של תחומים.

אנו מתפללים ומקווים שחפץ ה’ יצליח בידינו להיות שלוחים נאמנים עבור הנהלת העיר והתושבים ושיחד נשיג את המטרות והיעדים שהחברה הציבה לעצמה.

בברכה ובידידות
מאיר